Про надання дозволу ТзОВ “Золота Баня” на облаштування під’їзної дороги до готелю на вул. Котляревського, 109 у смт. Східниця

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

м. Борислава Львівської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

10 жовтня 2014 р.                                  Східниця                                     №53

Про надання дозволу ТзОВ “Золота Баня”

на облаштування під’їзної дороги до готелю 

на вул. Котляревського, 109 у смт. Східниця


Відповідно до ст.31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст.29, 31 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, ст..14 Закону України “Про основи містобудування” та розглянувши звернення ТзОВ “Золота Баня” від 08.09.2014р. б/н, виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Дати дозвіл Товариству з обмеженою відповідальністю “Золота Баня” на облаштування під’їзної дороги до готелю на вул.Котляревського, 109 в смт.Східниця в рахунок пайової участі (внеску) замовника у створення і розвиток інфраструктури селища..

2. Зобов’язати ТзОВ “Золота Баня”:

2.1. Розробити проектно-кошторисну документацію згідно з п.1 рішення та погодити її у встановленому порядку

2.2. Отримати в Інспекції держархбудконтролю у Львівській області дозвіл на початок виконання будівельних робіт.

2.3. Протягом  семи календарних днів з дня  введення  в  експлуатацію  закінченого  будівництвом  об’єкта письмово  поінформувати про це селищну раду та представити документи щодо кошторисної вартості будівництва відповідно до  Порядку  залучення  та  використання   коштів пайової  участі (внеску) замовників у створенні і  розвитку інфраструктури смт.Східниця, затвердженого рішенням Східницької селищної ради від 20.01.2012 року №235.

3. Рішення виконкому затвердити на черговій сесії селищної рали.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на селищного голову І.Є. Піляка та постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів (голова комісії В.Л. Голяк)

Селищний голова                                                                І.Є. Піляк

Залишити відповідь