Про поновлення договору оренди земельної ділянки.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 26.12.2014 року                  Східниця                            № 801

 Про поновлення договору оренди

земельної ділянки.

        Відповідно до п.34 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 124 Земельного кодексу України, ст. 33 Закону України «Про оренду землі» беручи до уваги рішення постійної депутатської комісії з питань охорони навколишнього природного середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 23.12.2014 р., розглянувши клопотання ФОП Юркевича В.В. про надання дозволу на продовження договору оренди земельної ділянки, селищна рада

 В И Р І Ш И Л А:

1. Поновити договір оренди земельної ділянки № 04.09.439.00166 від 28.12.2009 р., площею 0,0015 га по вул. Шевченка в смт. Східниці, несільськогосподарського призначення для будівництва та обслуговування кіоску, терміном на 5 років ФОП Юркевичу В.В., що зареєстрований в смт. Східниця м. Борислава, Львівської обл. на вул. Золота Баня, 27 «а».

2.  Зобов’язати ФОП Юркевича В.В. укласти додаткову угоду про поновлення договору оренди земельної ділянки.

3. Сектору державної реєстрації речових прав на нерухоме майно реєстраційної служби Бориславського міського управління юстиції у Львівській області зареєструвати право комунальної власності на земельні ділянки за територіальною громадою смт. Східниця в особі Східницької селищної ради.

4. Після державної реєстрації права комунальної власності на земельну ділянку зареєструвати поновлений договір оренди земельної ділянки (додатки до договорів оренди земельних ділянок)

5. Бориславському відділенні Дрогобицької ОДПІ провести нарахування податкового платежу з часу державної реєстрації договору оренди землі та  здійснювати контроль за надходженням коштів.

7. У випадку невиконання пунктів 1-2 цього рішення вважати його таким, що  втратило чинність.

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря селищної ради Журавчака Ю.Д.

Селищний голова                                                    Піляк  І.Є

Залишити відповідь