Про внесення змін в рішення селищної ради

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 26.12.2014 року                   Східниця                           № 802

Про внесення змін в рішення

селищної ради

Відповідно до п.34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст.12, 39 Земельного кодексу України, розглянувши заяву гр. Аліфанова П.В., Юрків О.З. беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії з питань охорони навколишнього природного середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 23.12.2014 р. селищна рада:

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни в п. 2 рішення Східницької селищної ради № 322 від 12.06.2012 року, та читати його в наступній редакції:

– Поновити гр. Аліфанову Павлу Валерійовичу договір оренди земельної ділянки на вул. Шевченка, 324 «В», для обслуговування приватного пансіону терміном на 5 років.

2. Внести зміни в рішення Східницької селищної ради № 686 від 26.05.2014 року, та читати його в наступній редакції:

– Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо передачі в оренду земельної ділянки площею 0.0334 га на вул. Шевченка, 75 «Б», в смт. Східниці м.Борислава  для обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд гр. Юрківу Михайлу Володимировичу, що зареєстрований в смт. Східниця, вул. Шевченка, 75 «В», терміном на п’ять  років.

– Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо передачі в оренду земельної ділянки площею 0.0202 га на вул. Шевченка, 75 «Б», в смт. Східниці м.Борислава  для обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд гр. Юрківу Михайлу Володимировичу, що зареєстрований в смт. Східниця, вул. Шевченка, 75 «Б», терміном на п’ять  років.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря селищної ради Ю.Журавчака.

Селищний голова                                                       І.Є.Піляк

Залишити відповідь