Про затвердження проект внесення змін до детального плану території розміщення забудови на вул. Шевченка в смт. Східниця (р-н вул. Зарічної).

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

12.03.2015 року                          Східниця                                   № 835

Про затвердження проект внесення змін

до детального плану території розміщення

забудови на вул. Шевченка

в смт. Східниця (р-н вул. Зарічної).

Керуючись п.34 ч.1, ст.26, ст.33 п.1, пп.. а, 1 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.10 Закону України “Про планування та забудову територій”, п.4, розд.V Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” ст.10, п.3, 4, ст.12, 20 Земельного Кодексу України, розглянувши  проект внесення змін до детального плану території розміщення забудови на вул. Шевченка в смт. Східниця (р-н вул. Зарічної), виготовлений  ДП «Містопроект» беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії з регулювання земельних відносин від 04.03.2015р.,  селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект внесення змін до детального плану території розміщення забудови на вул. Шевченка в смт. Східниця (р-н вул. Зарічної).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з регулювання земельних відносин (Р.І.Бобешко) і секретаря селищної ради  Ю.Д.Журавчака.

Селищний голова                                                                  І.Є.Піляк

Залишити відповідь