Про затвердження висновку про оцінку майна

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 12.03.2015 року                            Східниця                                   № 844

Про затвердження висновку

про оцінку майна

Керуючись ст.26, ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Інструкцією з інвентаризації основних засобів, нематеріальних активів, товарно-матеріальних цінностей, грошових коштів і документів, розрахунків та інших статей балансу, затвердженою наказом Головного управління Держказначейства України від 30.10.98 р. №90, та з метою взяття на облік фігурних елементів вимощення, на території смт.Східниця, для забезпечення їх належного утримання селищної рада

ВИРІШИЛА :

1. Затвердити висновок про оцінку майна, а саме: фігурних елементів вимощення, площею 600 м. кв. на вул. Шевченка, 63, в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області, в сумі – 151500 грн ( сто п’ятдесят одна тисяча п’ятсот гривень)

2. Передати на баланс комунальному підприємству “Господарник” фігурні елементи вимощення, площею 600 м. кв. на вул. Шевченка, 63, в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області, в сумі – 151500 грн ( сто п’ятдесят одна тисяча п’ятсот гривень)

3. Контроль за виконанням рішення покласти на селищного голову та постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів.

Селищний голова                                                                                 І.Є. Піляк

Залишити відповідь