Про розірвання договору оренди земельної ділянки

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 12.06.2015 року                     Східниця                                        № 881

Про розірвання договору оренди

земельної ділянки

       Керуючись п.34 ч.1, ст.26, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст.12, 141, Земельного кодексу України, ст.32 Закону України “Про оренду землі”, розглянувши заяву гр.  Стемпіцького Д.О. про розірвання договору оренди землі та беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії з регулювання земельних відносин від 10.06.2015 року, селищна  рада

ВИРІШИЛА:

  1. Розірвати договір оренди земельної ділянки № 123 від 03.04.2006 р. площею 0.15 га, що знаходиться за адресою: смт. Східниця, Зарічній, за згодою сторін.
  2. Гр. Стемпіцькому Д.О. передати земельну ділянку територіальній громадй смт. Східниця в особі Східницької селищної ради згідно акту прийому- передачі.
  3. Сектору державної реєстрації речових прав на нерухоме майно реєстраційної служби Бориславського міського управління юстиції у Львівській області зареєструвати право комунальної власності на земельні ділянки за територіальною громадою смт. Східниця в особі Східницької селищної ради.
  4. Після державної реєстрації права комунальної власності на земельну ділянку зареєструвати розірвання договору оренди земельної ділянки.
  5. Бориславському відділенні Дрогобицької ОДПІ припинити  нарахування податкових платежів.
  6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря селищної ради Ю.Журавчака.

Селищний голова                                                                      І.Піляк