Про надання в оренду земельної ділянки для обслуговування житлового будинку.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

21.04.2015 року                           Східниця                               № 856

 

Про надання в оренду земельної ділянки

для обслуговування житлового будинку

 

Відповідно до п.34 ч.1 ст.26  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст.12, 124, п.а 141, 151 Земельного кодексу України, розглянувши спільну заяву  гр. Ткаченко Л.О., Томина В.Р., Лесько В.С. про надання в оренду земельної ділянки для обслуговування житлового будинку беручи до уваги рішення постійної депутатської комісії з питань охорони навколишнього природного середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 15.04.2015 р., селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. 1. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо передачі в оренду земельної ділянки площею 0,1147 га на вул. Довбуша, 25, в смт. Східниці м. Борислава для обслуговування житлового будинку гр. Ткаченко Лідії Осипівні та Томину Володимиру Романовичу, що зареєстровані в смт. Східниця м. Борислава, Львівської області, на вул. Довбуша, 25 який належить їм згідно права власності на нерухоме майно, терміном на п’ять  років.
  2. 2. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо передачі в оренду земельної ділянки площею 0243 га на вул. Котляревського, 16 а, в смт. Східниці м. Борислава для обслуговування житлового будинку гр. Лесько Вірі Степанівні що зареєстрована в смт. Східниця м. Борислава, Львівської області, на вул. Котляревського, 16 а, який належить їй згідно права власності на нерухоме майно, терміном на п’ять  років.
  3. Гр. Ткаченко Л.О., Томину В.Р., Лесько В.С. виготовити технічну документацію із землеустрою щодо передачі в оренду земельної ділянки та після погодження її селищною радою укласти договір оренди землі.
  4. Дерземагенству у Дрогобицькому районі, Львівської області забезпечити проведення проектно-пошукових робіт відповідно до п. 1, 3 цього рішення.
  5. У випадку невиконання пункту 3, цього рішення вважати його таким, що втратило чинність.
  6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря селищної ради Ю.Д.Журавчака.

 

 

Селищний голова                                                                  І.Є. Піляк

 

 

 

 

 

Залишити відповідь