Про затвердження детального плану території   та надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку.

Східницька селищна рада

 м. Борислава  Львівської області

Р І Ш Е Н Н Я

 

21.04.2015 року                                    Східниця                            № 859

 

Про затвердження детального плану

території   та надання дозволу на розробку

проекту відведення земельної ділянки

для будівництва та обслуговування

житлового будинку

 

Керуючись ст.33 п.6 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.10 Закону України “Про планування та забудову територій”, ч.4, розд.V Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” ст.10, п.3,4 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» ст.12, 20 Земельного Кодексу України, постановою Кабінету Міністрів України від 11.04.2002 р. №502 „Про затвердження порядку зміни цільового призначення земель, які перебувають у власності громадян або юридичних осіб”, відповідно  до п.34 ч.1, ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та розглянувши детальний план території розміщення житлової забудови в районі вулиць  Грушевського – Ів. Франка в смт. Східниця виконаний ФОП Лопушанським М.Р., та заяви гр. гр. Журавчак І.Т., Журавчака О.Т. про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки для розміщення житлового будинку, беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії з регулювання земельних відносин від 01.04.2015р. селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити детальний план території розміщення житлової забудови в районі вулиць Грушевського – Ів. Франка в смт. Східниця.

1.1. Дати дозвіл  гр. Журавчак Ірині Тарасівні що зареєстрована на вул. Грушевського, 26 в смт. Східниця м. Борислава, Львівської області, на розробку проекту відведення земельної ділянки, площею 0.12 га, для будівництва та обслуговування житлового будинку в смт. Східниця, на вул. Грушевського.

1.2. Дати дозвіл  гр. Журавчак Олегу Тарасовичу що зареєстрований на вул. Грушевського, 26 в смт. Східниця м. Борислава, Львівської області, на розробку проекту відведення земельної ділянки, площею 0.12 га, для будівництва та обслуговування житлового будинку в смт. Східниця, на вул. Грушевського.

  1. Держземагенству у Дрогобицькому районі, Львівської області, та головному архітектору м. Борислава Баумкетнеру Т.Б. забезпечити проведення проектно-пошукових робіт.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з регулювання земельних відносин (Р.І.Бобешко) і секретаря селищної ради Ю.Д.Журавчака.

 

Селищний голова                                                             І.Є.Піляк

Залишити відповідь