Про надання дозволу на виготовлення технічної документації по встановленню та зміні меж земельної ділянки.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

21.04.2015 року                         Східниця                                       № 861

 

Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації по встановленню

та зміні меж земельної ділянки

 

Керуючись ст.ст.12,38,40,79,81,116,118,121,184 Земельного кодексу України, розглянувши заяву МІП НТЦ «Рух -Бізнес», про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою по встановленню та зміні меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування котеджів для відпочинку, що перебуває у їх користуванні на умовах оренди, і висновок постійної депутатської комісії з регулювання земельних відносин від 15.04.2015р.,  селищна  рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Дати малому інноваційному підприємству НТЦ «Рух -Бізнес», що зареєстроване в м. Борислав, Львівської обл., на вул. Дрогобицькій, 42, на виготовлення технічної документації із землеустрою по встановленню та зміні меж земельної ділянки (без зміни площі) площею 5000 м. кв. на вул. Шевченка, в смт. Східниця, (загальна. площа 5000 м. кв.) для продовження договору оренди даної земельної ділянки.

 

  1. МІП НТЦ «Рух -Бізнес» виготовити технічну документацію із землеустрою та після її погодження подати на затвердження селищній раді.

 

  1. Дерземагенству у Дрогобицькому районі, Львівської області та головному архітектору м. Борислава Баумкетнеру Т.Б. забезпечити проведення проектно-пошукових робіт.

 

  1. 4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря селищної ради Ю.Журавчака.

 

 

Селищний голова                                                                         І.Є.Піляк

Залишити відповідь