Про надання в оренду земельної ділянки для обслуговування об’єктів нерухомого майна.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Проект Р І Ш Е Н Н Я

 

21.04.2015 року                          Східниця                                         № 863

 

Про надання в оренду земельної ділянки

для обслуговування об’єктів нерухомого майна

 

Відповідно до п.34 ч.1 ст.26  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст.12, 124, п.а 141, 151 Земельного кодексу України, розглянувши заяву ТзОВ «Радехівська ПМК – 188» про надання в оренду земельної ділянки для обслуговування об’єктів нерухомого майна що перебуває у їх власності, беручи до уваги рішення постійної депутатської комісії з питань охорони навколишнього природного середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 15.04.2015 р., селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо передачі в оренду земельної ділянки площею 0.5576 га на вул. Котляревського, в смт. Східниці м. Борислава для обслуговування об’єктів нерухомого майна, ТзОВ «Радехівська ПМК – 188» що зареєстроване в м. Радехів, Радехівського р-ну, Львівської області, на вул. Стоянівській, 52 якє належить їм згідно права власності на нерухоме майно, терміном на п’ять  років.
  2. ТзОВ «Радехівська ПМК – 188» виготовити технічну документацію із землеустрою щодо передачі в оренду земельної ділянки та після погодження її селищною радою укласти договір оренди землі.
  3. Дерземагенству у Дрогобицькому районі, Львівської області забезпечити проведення проектно-пошукових робіт відповідно до п. 1, 3 цього рішення.
  4. У випадку невиконання пункту 3, цього рішення вважати його таким, що втратило чинність.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря селищної ради Ю.Д.Журавчака.

 

 

Селищний голова                                                                   І.Є. Піляк

Залишити відповідь