Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування гаражу.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

21.04.2015 року                                    Східниця                                   № 864

 

Про надання дозволу на розроблення

проектів землеустрою щодо відведення

земельної ділянки для будівництва

та обслуговування гаражу.

 

Керуючись ст.ст. 12,118,121,123 Земельного кодексу України, беручи до уваги рішення депутатської комісії, матеріали погодження земельних ділянок та розглянувши заяву гр. Дмитришина Л.М. про надання дозволу  на розроблення проекту відведення земельної ділянки, беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії з регулювання земельних відносин від 15.04.2015 р., селищна  рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Дати  дозвіл на  розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для будівництва та обслуговування гаражу, а саме:

 

– площею 100 кв. м. на вул. Золота Баня, в смт. Східниця, гр. Дмитришину Леву Миколайовичу, що зареєстрований в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області на вул. Золота Баня, 11, кв. 4;

 

  1. Начальнику Держземагентства у Дрогобицькому районі, Львівської області, Бреньо Л.Л. та головному архітектору м. Борислава Баумкетнеру Т.Б. забезпечити проведення проектно-пошукових робіт.

 

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря                          селищної ради Журавчака Ю.Д.

 

 

 

Селищний голова                                                                   Піляк І.Є

Залишити відповідь