Про виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Шевченка.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

21.04.2015 року                                    Східниця                                  № 866

 

Про виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Шевченка.

 

Керуючись ст. 144 Конституції України, пп. 34 п. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, ст. 5 Закону України “Про оренду землі“, ст. ст. 12, 93, 123, ч.3 124, п.5 ч.2 ст. 134 Земельного кодексу України,  висновок постійної депутатської комісії планування, бюджету і фінансів, з питань економіки, розвитку місцевого господарства, транспорту і зв’язку від 15.04.2015р., висновок постійної депутатської комісії охорони  навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 04.03.2015р. селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Доручити КП “ГОСПОДАРНИК“ виготовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0.03 га на вул. Б.Хмельницького, в смт Східниця, м. Борислава, Львівської області для облаштування дитячого майданчика за рахунок земель, що не надані у власність або користування.
  2. КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ “ГОСПОДАРНИК“ подати селищній раді на затвердження проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для облаштування дитячого майданчика.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на селищного голову Піляка І.Є.

 

 

 

 

Селищний голова                                                                   Піляк І.Є.

Залишити відповідь