Про затвердження проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт дороги на вул. Б.Хмельницького в смт.Східниця.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

07.05.2015 року                                      Східниця                                           № 871

 

Про затвердження проектно-кошторисної

документації на капітальний ремонт дороги

на вул. Б.Хмельницького в смт.Східниця

 

Відповідно до п.23 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 46, 48 Бюджетного Кодексу України, розглянувши проектно – кошторисну документацію на об’єкт будівництва “Капітальний ремонт дороги на вул.Б.Хмельницького в смт.Східниця м.Борислава Львівської області”  та  експертний звіт філії ДП “Укрдержбудекспертиза” у Львівській області щодо розгляду проектної документації в частині міцності, надійності та довговічності об’єкта будівництва та кошторисної вартості за робочим проектом на цей об’єкт від 30.04.2015р. №14-0945-15 і висновок постійної депутатської комісії планування, бюджету і фінансів від 06.05.2015р., селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити проектно-кошторисну документацію на об’єкт будівництва “Капітальний ремонт дороги на вул. Б.Хмельницького смт. Східниця м. Борислава Львівської області”, зокрема, зведений кошторисний розрахунок вартості будівництва в сумі 199739,00 грн. (сто дев’яносто де’вять тисяч сімсот тридцять дев’ять гривень 00 коп.), розроблену БК «Стрийбудмонтаж», інженером – проектувальником Грохолою І.М..

1.1. Затвердити експертний звіт щодо розгляду проектної документації в частині міцності, надійності та довговічності об’єкта будівництва та кошторисної вартості за робочим проектом “Капітальний ремонт дороги на вул. Б.Хмельницького в смт.Східниця м.Борислава Львівської області ” від 30.04.2015р. №14-0945-15, виконаний Філією ДП “Укрдержбудекспертиза” у Львівській області, в сумі 199739,00 грн. (сто дев’яносто де’вять  тисяч сімсот тридцять дев’ять  гривень 00 коп.).

  1. Селищному голові І.Є. Піляку укласти договір на виконання робіт відповідно до п.1 рішення з БК «Стрийбудмонтаж».
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів.

 

 

 

В.о. селищного голови

секретар селищної ради                                      Ю.Д.Журавчак

Залишити відповідь