Про встановлення ставок земельного податку

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

14.07.2015 р.               Східниця                             № 903

Про встановлення ставок

земельного податку

Керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до Податкового кодексу України від 02.12.2010 року №2755-VI, Закону України від 28.12.2014р. №71-УШ “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи”, з метою встановлення ставок земельного податку на території смт. Східниця, селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Встановити на території смт. Східниця з 01.01.2016 р. наступні ставки земельного податку:

1.1. ставка податку за земельні ділянки, які перебувають у власності юридичних та фізичних осіб, встановлюється у розмірі 0,3 відсотки від їх нормативної грошової оцінки;

2.1 ставка податку за земельні ділянки, які перебувають у постійному користуванні суб’єктів господарювання (крім державної та комунальної форми власності) встановлюється у розмірі 12 відсотків від їх нормативної грошової оцінки.

  1. Секретарю селищної ради (Журавчак Ю.Д.) оприлюднити рішення шляхом опублікування у народному часописі “Нафтовик Борислава” та розміщення на Інтернет-сторінки селищної ради.
  2. Рішення вступає в дію з 01.01.2016 р.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на голову постійної депутатської комісії з планування, бюджету і фінансів, з питань економіки, розвитку місцевого господарства, транспорту і зв’язку.

Селищний голова                                              І.Є.Піляк