Про присвоєння поштової адреси житловому будинку

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

м. Борислава Львівської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 18 лютого 2015 р.                               Східниця                                                          № 7

Про присвоєння поштової

адреси житловому будинку

Відповідно до ст.31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.39 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, ст.14 Закону України “Про основи містобудування”, розглянувши заяву гр. Филоненка А.С., Гальченко А.В. колективну заяву гр. гр. Жереба І.З. та Дубленич О.А. інші подані ними документи, виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

  1. Присвоїти житловому будинку, збудованому гр. Филоненком Анатолієм Семеновичем на земельній ділянці, яка розташована на вул. Довбуша, у смт.Східниця, поштову адресу: вул. Довбуша, 23/1 смт.Східниця, м.Борислав, Львівська область.
  2. Присвоїти житловому будинку, збудованому гр. Гальченко Аллою Василівною на земельній ділянці, яка розташована на вул. Бориславській, 77 «А», у смт.Східниця, поштову адресу: вул. Бориславська, 77/1, смт.Східниця, м.Борислав, Львівська область.
  3. Присвоїти магазину, збудованому гр. Жеребом Ігором Зіновійовичем та Дубленич Олександрою Антонівною на земельній ділянці, яка розташована на вул. Котляревського, 1, у смт.Східниця, поштову адресу: вул. Котляревського, 1 смт.Східниця, м.Борислав, Львівська область.
  1. Зобовязати гр. Филоненка А.С., Гальченко А.В. гр. гр. Жереба І.З. та Дубленич О.А. встановити на будівлях аншлаги з назвою вулиці і номером будинку.

Селищний голова                                                                                                     І.Є. Піляк

Залишити відповідь