Про затвердження нормативу для одиниці створеної потужності об’єкта будівництва у смт. Східниця

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 24.09.2015р.                      Східниця                                 № 933

Про затвердження нормативу для

одиниці створеної потужності

об’єкта будівництва у смт. Східниця

   Відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», керуючись  наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 14.08.2015р. №194 “Про показники опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами України”, беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії планування, бюджету і фінансів від 26.08.2015 р. та з метою розвитку  інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури селища-курорту Східниця, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. При визначенні розміру пайової участі (внеску) замовників у створенні і розвитку інженерно – транспортної та соціальної інфраструктури смт. Східниця у випадку будівництва об’єктів, загальна кошторисна вартість яких згідно з державними будівельними нормами, стандартами і правилами не визначена, використовувати показники опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами України затверджені наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, станом на день укладання договору.

2. Рішення селищної ради № 660 від 18.03.2014 року, вважати таким, що втратило чинність.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на селищного голову І.Є. Піляка та постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів.

Селищний голова                                                            І.Є.Піляк