Про надання грошової допомоги

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 08.10.2015 року                      Східниця                          № 952

Про надання грошової допомоги

               Керуючись п. п. 4 п. б ст..34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання Програми надання матеріальної допомоги малозабезпеченим сім’ям і громадянам смт. Східниця в 2015 році, затвердженої рішенням селищної ради від 18.02.2015 р. № 817, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати грошову допомогу в сумі 3000 грн. гр. Журавчак Оксані Іванівні, що зареєстрована в смт. Східниця м. Борислава, Львівської області, на вул. Шевченка, 42, для поховання брата.

2. Надати грошову допомогу в сумі 3000 грн. гр. Попадинець Ользі Ігорівні, що зареєстрована в смт. Східниця м. Борислава, Львівської області, на вул. Шевченка, 234/1, для вирішення соціально – побутових проблем.

3. Надати грошову допомогу в сумі 3000 грн. гр. Дубленич Оксані Петрівні, що зареєстрована в смт. Східниця м. Борислава, Львівської області, на вул. Б.Хмельницького, 40, для вирішення соціально – побутових проблем.

4. Головному бухгалтеру апарату селищної ради Г. Журавчак виплатити кошти відповідно до п.1-3 рішення у встановленому чинним законодавством порядку.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря селищної ради Ю.Д. Журавчака.

Селищний голова                                                      І.Є.Піляк