Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 08.10.2015 року                     Східниця                                 № 955

Про відмову в наданні дозволу на розроблення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки для будівництва

та обслуговування житлового будинку.

Керуючись ст.ст. 12,118,121,123 Земельного кодексу України, на виконання Постанови Львівського апеляційного адміністративного суду від 23.09.2015 р. у справі № 8876/7450/15, розглянувши клопотання гр. Коротчина Н.М. про передачу земельної ділянки у власність від 10.06.2014 року, беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії з регулювання земельних відносин від 07.10.2015, селищна  рада

ВИРІШИЛА:

1. Відмовити Коротчину Назару Михайловичу, що зареєстрований в смт. Східниця м. Борислава, Львівської обл., на вул. Кропивницькій, 52, в наданні дозволу на  розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку на вул. Кропивницькій, в смт. Східниця у зв’язку з невідповідність місця розташування об’єкта містобудівній документації – відсутністю по вул. Крапивницькій в смт.Східниця вільних для приватизації земельних ділянок.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря селищної ради Журавчака Ю. Д.

Селищний голова                                                     Піляк І.Є.