СК «Східниця» серед лідерів Львівщини

SC-SkhidnytsiaСК «Східниця» тільки за рік часу знову вийшла у лідери Львівщини.  За результатами зіграних матчів посіла друге місце у групі Б першої ліги області, поступившись тільки  ФК «Мостиська».

Головний  тренер СК «Східниця» Василь Миськів, який тільки перший сезон очолює команду, сказав, що таких результатів вдалося досягнути завдяки професійно підібраній команді. В команду прийшли досвідчені футболісти і було створено боєздатний колектив. На вісімдесят відсотків склад «Східниці» сформований місцевими футболістами. Середній вік команди – 28 років. Також залучаються  до команди «дублери» Юрій Паранюк та Юрій Свищ, 1997 року народження. Тобто  в колективі досвід поєднується з молодістю. Гравці знайшли між собою взаєморозуміння та діляться своїм вмінням з молодими. Завдяки кропіткій підготовці і тренуванню прийшов результат.

Дві неділі підряд наша команда грала на виїзді і це тільки додало їй наснаги до перемоги.

Гру з бориславським «Нафтовиком» було закінчено з рахунком 1 : 3, хоча всі чотири голи були забиті східничанами.
Так, на перших хвилинах, м’яч випадково опинився у власних воротах. Далі після травмування Юрія Паранюка,  на поле вийшов Сергій  Биків, який  до кінця першого тайму зрівнюв рахунок.
На початку другого тайму, Іван Колодій з подачі Василя Миськіва зі штрафного виводить «Східницю» вперед. А переможний дубль Колодія хвилин за 10 до кінця другого тайму поставив завершальну крапку у грі з бориславцями.
В самому кінці гри пройшов ряд замін, на поле вийшли Михайло Янів і Максим Слуцький.  Та за  20 хвилин до кінця матчу  природа внесла свої корективи у гру – футбольне поле вкрилося першим снігом.

Ще одна гра відбулася у Стебнику.  Гра з ФК «Стебник» закінчилась для хазяїв поля з розгромним рахунком 0-6.
Перший тайм закінчився з рахунком 0:3  на нашу користь. Перші два голи забив  Колодій Іван, третій – Петричкович Андрій.
В другому таймі наша команда продовжувала атакувати і забила ще 3 голи. Знов відзначився  Колодій Іван та по одному голу забили Миськів Василь та Шакалець Андрій.  Тим самим позбавили господарів поля на  надію  «розмочити» рахунок.

А вже в суботу, 31 жовтня,  СК «Східниця» боротиметься, на своєму полі, за бронзові медалі I ліги Львівської області з командою ФК «Сокіл» (м. Золочів).
Надіємося, що погода не завадить фанам СК «Східниці» підтримати свою команду.

Чекаємо на Вашу глядацьку підтримку.