Вітання з Всесвітнім днем футболу!

Den-Footbal

СК “Східниця” 2015

Маю за честь щиро та сердечно привітати всіх гравців СК «Східниця», начальника команди Михайла Шкумбатюка, головного  тренера  Василя Миськіва, а також футбольних вболівальників селища із Всесвітнім днем футболу!
Ось уже протягом шести останніх років ми разом цеглина за цеглиною, крок за кроком творимо футбольну історію нашого селища.
Поза сумнівом, це велична та потрібна громаді справа. Це яскравий приклад не тільки для молодшого, а й для старшого покоління. Приклад, насамперед, вміння самоорганізовуватися й впевнено, не зважаючи на існуючі перешкоди, рухатися до заданої мети. А мета в нас одна – високорозвинений рівень місцевого футболу.
Саме тому, в цей святковий для нас день, я щиро хочу подякувати всім Вам та віддати дань цьому виду спорту, який для багатьох мільйонів не просто гра, а стиль життя.

Гарної вам гри, позитивного настрою та безліч майбутніх перемог!

Президент СК “Східниця” Іван Піляк