Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

м. Борислава Львівської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 03 лютого 2016 р.                        Східниця                         № 6

Про надання дозволу на розміщення

зовнішньої реклами

Відповідно до п.п.13 п.а ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України «Про рекламу», постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 року №2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами», розглянувши заяви ФОП Матвіїшина О.Р.., ФОП Жидика А.Т.  про надання дозволу на розміщення щитів зовнішньої реклами, виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

  1. Дати дозвіл ФОП Матвіїшину Олегу Романовичу на розміщення чотирьох щитів зовнішньої реклами розміром 3,0 м х 6,0 м на вул. Бориславській, вул. Кропивницькій, вул. Котляревського, вул. Шевченка у смт. Східниця терміном на 1 (один) рік.
  2. Дати дозвіл ФОП Жидику Андрію Тадейовичу на розміщення щита зовнішньої реклами розміром 3,0 м х 6,0 м на вул. Кропивницькій, 24 у смт. Східниця терміном на 5(п’ять) років.
  3. Комунальному підприємству “Господарник” (І.І.Заяць) оформити та видати дозвіл ФОП Матвіїшину Олегу Романовичу, ФОП Жидику Анлрію Тадейовичу на розміщення зовнішньої реклами відповідно до п.1, 2 рішення у встановленому порядку.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на селищного голову І.Є. Піляка та постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів.

Селищний голова                                                         І.Є. Піляк