Про виготовлення технічної документації з нормативно грошової оцінки земель смт.Східниця м.Борислава Львівської області

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 04.02.2016 року                    Східниця                        № 49

Про виготовлення технічної документації з

нормативно грошової оцінки земель

смт.Східниця м.Борислава

Львівської області

             Керуючись статтями 15, 18 Закону України «Про оцінку земель», у зв’язку з тим, що термін нормативно грошової оцінки земель смт.Східниця, м.Борислава, Львівської області закінчується та враховуючи статтю 271.2 Податкового кодексу України,  беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії планування, бюджету і фінансів, та висновок постійної депутатської комісії з регулювання земельних відносин  від 16.12.2015 р. селищна рада

ВИРІШИЛА:

1.Виготовити технічну документацію з нормативно грошової оцінки земель смт.Східниця, м.Борислав, Львівської області.

2.Доручити селищному голові Піляку І.Є. укласти угоду на виконання даного виду робіт з відповідною ліцензованою організацією.

3.Фінансування робіт з проведення нормативно грошової оцінки земель смт.Східниця, м.Борислава, Львівської області провести за рахунок коштів селищної ради.

4.Виготовлену та погоджену в установленому порядку технічну документацію з нормативно грошової оцінки земель смт.Східниця, м.Борислава, Львівської області подати на затвердження чергової сесії селищної ради.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів та комісію з регулювання земельних відносин.

Селищний голова                                                 І.Є. Піляк