Чекаємо на Вашу ініціативу!

Мінеральні води Східниці – Божий дар!

Східниця, мінеральні води, джерела, Нафтуся

ЧЕКАЄМО НА ВАШУ ІНІЦІАТИВУ!

Мінеральні води Східниці – Божий дар. Цілющі джерела формуються в надрах землі, а в сполученні з органічними речовинами і мікроелементами утворюють елемент своєї лікувальної сили. Східницьке родовище мінеральних вод є причиною визнання курорту.

Сьогодні до Східниці йдуть і їдуть із усіх куточків України та країн близького і далекого зарубіжжя, кількість бажаючих поліпшити своє здоров’я невпинно росте. Натомість натовпи біля джерел помітно густішають.

Маючи таке багатство, потрібно відповідально ставитися до вирішення питань експлуатації мінеральних вод. Варто змінити наше ставлення до цих бальнеологічних ресурсів, докласти конкретні зусилля по догляду за ними, адже джерела з цілющою водою десятиліттями ніхто не чистить.

Тут і варто обміркувати всім світлим головам та висловити конкретні пропозиції, щоб від розмов, які тривають багато років, нарешті перейти до діла. Джерела «Нафтусі» потребують особливої уваги, адже вони на сьогодні подекуди занедбані, деякі ще не освоєні.

Східницька селищна рада заохочує громаду надавати пропозиції щодо розвитку та ефективного використання  джерел. Перед нами постає завдання зробити доступними тисячам цей неоціненний дар природи, підвищити дебіт водопритоку джерел для того, щоб відпочивальники і місцеві жителі змогли швидко й без довгих черг набирати «Нафтусю» та оздоровлюватися.

ЧЕКАЄМО НА ВАШУ ІНІЦІАТИВУ!