Про виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки КП «Господарник» для будівництва очисних споруд.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 24.03.2016 року                                    Східниця                                                   № 69

Про виготовлення проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки КП «Господарник»

для будівництва очисних споруд.

Керуючись ст. 144 Конституції України, пп. 34 п. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, Про внесення зміни до статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 5 Закону України “Про оренду землі“, ст. ст. 12, 93, 123, ч.3 124, п.5 ч.2 ст. 134 Земельного кодексу України,  висновок постійної депутатської комісії охорони  навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 10.02.2016р. селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл КП “ГОСПОДАРНИК“ на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0.002 га на вул. Б.Хмельницького, в смт Східниця, м. Борислава, Львівської області для будівництва та обслуговування очисних споруд за рахунок земель, що не надані у власність або користування.

2. Дергеокадастру у Дрогобицькому районі, Львівської області, та головному архітектору м. Борислава Баумкетнеру Т.Б. забезпечити проведення проектно-пошукових робіт.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони навколишнього природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

Селищний голова                                                                                        І.Є.Піляк