Про затвердження кошторисних розрахунків.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 24.03.2016 року                                    Східниця                                                  №  78

Про затвердження

кошторисних

розрахунків.

Відповідно до п.23 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Про внесення зміни до статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”  ст.ст. 46, 48 Бюджетного Кодексу України, розглянувши зведений кошторисні розрахунки на об’єкт будівництва “Поточний ремонт тротуару на вул. Промисловій, в смт. Східниця Львівської області”,  та “Поточний ремонт тротуару на вул. Шевченка, в смт. Східниця Львівської області” беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії планування, бюджету і фінансів від 16.03.2016 р., селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок на об’єкт будівництва “Поточний ремонт тротуару на вул. Промисловій, в смт. Східниця Львівської області” в сумі – 11892,00 грн. (одинадцять тисяч вісімсот дев’яносто дві гривні 00 коп.)

2. Затвердити зведений кошторисний розрахунок на об’єкт будівництва “Поточний ремонт тротуару на вул. Шевченка, в смт. Східниця Львівської області” в сумі – 16837,00 грн. (шістнадцять тисяч вісімсот тридцять сім гривень 00 коп.)

3. Комунальному підприємству «Господарник» укласти договір підряду відповідно до п.п.1, 2 рішення з суб’єктом підприємницької діяльності, який має ліцензію на виконання цих робіт.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів.

Селищний голова                               І.Є.Піляк