Проект рішення виконкому

Про надання в оренду окремих конструктивних елементів благоустрою.

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

м. Борислава Львівської області

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

00 березня 2016 р.                              Східниця                                                           № 00

Про надання в оренду окремих

конструктивних елементів благоустрою.

Керуючись Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні“, “Про благоустрій населених пунктів“, наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 № 244 “Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності“, Рішенням Східницької селищної ради № 796 від 02.12.2014 р. «Про затвердження типової форми Договору про надання в оренду окремого конструктивного елементу благоустрою комунальної власності», № 895 «Про внесення змін в рішення Східницької селищної ради від 02.12.2014 № 796» розглянувши звернення фізичних осіб – підприємців,  виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

1.Передати в орендне користування:

1.1. ФОП …., юридична адреса: м. Борислав, Львівської області, вул…., окремий конструктивний елемент благоустрою – замощення бруківкою, площею 30 м. кв., місце розташування вул. Зарічна, в смт. Східниця, Львівської області термін орендного користування – 1 рік, з правом продовження.

1.2. ФОП  ……, юридична адреса: м. Борислав, Львівської області, вул. ……, окремий конструктивний елемент благоустрою – замощення бруківкою, площею 30 м. кв., місце розташування вул. Кропивницька, в смт. Східниця, Львівської області термін орендного користування – 1 рік, з правом продовження.

1.3. ФОП ……., юридична адреса: м. Трускавець, Львівської області, вул. ….. окремий конструктивний елемент благоустрою – замощення бруківкою, площею 60 м. кв., місце розташування вул. Кропивницька, в смт. Східниця, Львівської області термін орендного користування – 1 рік, з правом продовження.

2. Заявникам (п.п.1.1. – 1.3.) звернутись до КП «ГОСПОДАРНИК» для укладання Договорів оренди окремого конструктивного елементу благоустрою комунальної власності.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони навколишнього природного середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

Селищний голова                                                                 І.Є. Піляк