Про внесення змін до Програми капітального будівництва об’єктів соціально-культурного призначення та інженерної інфраструктури, розвитку житлово-комунального господарства і благоустрою та проведення робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг смт. Східниця на 2016 р.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 26.05.2016 року                                    Східниця                                                № 107

 Про внесення змін до Програми капітального

будівництва об’єктів соціально-культурного

призначення та інженерної інфраструктури,

розвитку житлово-комунального господарства і

благоустрою та проведення робіт з будівництва,

реконструкції, ремонту та утримання

автомобільних доріг смт. Східниця на 2016 р.

 Відповідно до п.22 ч.1 ст.26, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Бюджетного кодексу України, ст.10 Закону України “Про благоустрій населених пунктів”, та з метою  створення умов  для соціально-економічного і культурного розвитку селища, покращення інфраструктури селища, надійного  і безпечного надання житлово-комунальних послуг за доступними цінами, які стимулюють енергозбереження, розвитку його вулично-шляхової мережі смт. Східниця селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни в окремі пункти Програми капітального будівництва об’єктів соціально-культурного призначення та інженерної інфраструктури, розвитку житлово-комунального господарства і благоустрою та проведення робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг смт. Східниця на 2016 р.  (далі – Програма розвитку житлово-комунального господарства та інфраструктури смт.Східниця), затверджену рішенням селищної ради від 04.02.2016 р. № 34 а саме:

1.1 у пункті 3.1  таблицю заходів у сфері капітального будівництва об’єктів соціально-культурного призначення та інженерної інфраструктури смт. Східниця доповнити рядком 9,10,11,12 а обсяги фінансування заходів щодо робіт вказаних у цих пунктах встановити в розмірах згідно з таблицею:

3.1) у сфері капітального будівництва об’єктів соціально-культурного призначення та інженерної інфраструктури                                            (тис.грн.)

з/п
Найменування заходів
Відповідальні за виконання
Обсяг
фінансування
Селищний бюджет
Державний
бюджет
(Фонд ОНПС)
1
2
3
4
5
9
Будівництво вуличного освітлення на вул. Зарічній
(Березів) в смт. Східниця
Селищна рада
5000
10
Будівництво вуличного освітлення на вул. Промисловій, в смт. Східниця
Селищна рада
5000
11
“Будівництво очисних споруд глибокого біологічного очищення господарсько-побутових стічних вод для каналізування району вул. Коновальця в смт. Східниця Львівської області” 
Селищна рада
10000
12
“Будівництво колектора господарсько-побутових стічних вод до очисних споруд на вул. Коновальця в смт. Східниця м.Борислава Львівської області”.  (Проект)
Селищна рада
10000

1.2 у пункті 3.2 п. 5  таблиці заходів у сфері розвитку житлово-комунального господарства смт. Східниця читати в такій редакції,  а обсяги фінансування заходів щодо робіт вказаних у цих пунктах встановити в розмірах згідно з таблицею:

 3.2) у сфері розвитку житлово-комунального господарства: (тис.грн.)

з/п
Найменування заходів
Відповідальні за виконання
Обсяг
фінансування
загальний фонд
спеціальний Фонд
1
2
3
4
5
5.
Придбання баків для сміття та корзин для відходів зовнішніх
Селищна рада
(кошти екологічного податку)
22722

1.3. у пункті 3.3  таблицю заходів у сфері будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг смт. Східниця доповнити рядком 14,15 а обсяги фінансування заходів щодо робіт вказаних у цих пунктах встановити в розмірах згідно з таблицею:

3.3) у сфері будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг смт. Східниця: (тис.грн.)

з/п
Найменування заходів
Відповідальні за виконання
Обсяг
фінансування
загальний фонд
спеціальний фонд
1
2
3
4
5
14
Будівництво пішохідної доріжки від вул. Котляревського до джерела № 21 на вул. Зарічній в смт.Східниця.
Селищна рада
5000
15
Капітальний ремонт дороги на вул. Зарічній (Березів) в смт.Східниця
Селищна рада
5000

2. Селищному голові І.Є. Піляку здійснювати фінансування цих заходів Програма розвитку житлово-комунального господарства та інфраструктури смт.Східниця в межах коштів, передбачених на її здійснення у селищному бюджеті на 2016 рік, а також за рахунок інших джерел фінансування у встановленому чинним законодавством порядку.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів.

       Селищний голова                                                                                               Піляк І.Є.