Про затвердження кошторисної документації на об’єкт будівництва капітальний ремонт дороги по вул. Незалежності з примиканням по вул. Зарічній в смт. Східниця м. Борислава Львівської області.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 26.05.2016 року                                      Східниця                                              № 108

Про затвердження кошторисної

документації на об’єкт будівництва

капітальний ремонт дороги по вул. Незалежності

з примиканням по вул. Зарічній в смт. Східниця

м. Борислава Львівської області.

               Відповідно до п.23 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 46, 48 Бюджетного Кодексу України, розглянувши проектно – кошторисну документацію на об’єкт будівництва «Капітальний ремонт дороги по вул. Незалежності з примиканням по вул. Зарічній в смт. Східниця м. Борислава Львівської області» та  експертний звіт філії ДП “Укрдержбудекспертиза” у Львівській області щодо розгляду кошторисної частини проектної документації за робочим проектом на цей об’єкт від 18.04.2016 р. №14-0608-16  і висновок постійної депутатської комісії планування, бюджету і фінансів від 19.05.2016 р., селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проектно-кошторисну документацію на об’єкт будівництва «Капітальний ремонт дороги по вул. Незалежності з примиканням по вул. Зарічній в смт. Східниця м. Борислава Львівської області» зокрема, зведений кошторисний розрахунок вартості будівництва в сумі 804,375 тис. грн. (вісімсот чотири тисячі триста сімдесят п’ять гривень 00 коп.)

1.1. Затвердити експертний звіт щодо розгляду кошторисної частини проекттної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт дороги по вул. Незалежності з примиканням по вул. Зарічній в смт. Східниця м. Борислава Львівської області» від 18.04.2016 р. №14-0608-16,  виконаний Філією ДП “Укрдержбудекспертиза” у Львівській області, в сумі 804,375 тис. грн. (вісімсот чотири тисячі триста сімдесят п’ять гривень 00 коп.)

2. Комітету з конкурсних торгів селищної ради здійснити процедуру закупівлі робіт відповідно до п.1 рішення та чинного законодавства України у сфері державних закупівель.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів.

Селищний голова                                                                                           І.Є. Піляк