Про проведення реконструкції вуличного освітлення по вул. Котляревського у смт. Східниця м. Борислава Львівської області

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

м. Борислава Львівської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 23 червня 2016 р.                                     Східниця                                         № 33

Про проведення реконструкції вуличного

освітлення по вул. Котляревського у

смт. Східниця м. Борислава Львівської області

Відповідно до ст.31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання рішення селищної ради № 34 від 04.02.2016 року «Про затвердження  Програми капітального будівництва об’єктів соціально-культурного призначення та інженерної інфраструктури, розвитку житлово-комунального господарства і благоустрою та проведення робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг смт. Східниця на 2016 р.», беручи до уваги результати конкурсу мікропроектів місцевого розвитку, організованого Львівською обласною радою, виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Провести:

–  реконструкцію вуличного освітлення по вул. Котляревського у смт. Східниця м. Борислава Львівської області.

2. Селищному голові:

2.1. Забезпечити виготовлення проектно-кошторисної документації на об’єкт будівництва відповідно до п.1 рішення та організувати проведення її експертизи у встановленому законодавством порядку.

2.2. Після отримання висновку експертної організації подати кошторисну документацію на реконструкцію вуличного освітлення по вул. Котляревського у смт. Східниця на затвердження селищній раді.

2.3. Укласти договір підряду на виконання робіт з реконструкції вуличного освітлення по вул. Котляревського  з суб’єктом підприємницької діяльності, який має ліцензію на виконання цих робіт.

3. Головному бухгалтеру апарату селищної ради провести оплату за виконані роботи відповідно до п.п.2.1, 2.3 цього рішення у встановленому чинним законодавством порядку за рахунок коштів селищного бюджету, передбачених на цю мету.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів

Селищний голова                                                                                          І.Є. Піляк