Східниця відзначила 20 річницю Конституції України

Den-Konstytuzii-01

Вчора Східниця, як і вся Україна, відсвяткувала маленький ювілей – 20 років з дня прийняття Основного Закону країни. Урочистий захід відбувся у НД «Просвіта», за участю талановитих східничан і не тільки. Адже, дуже часто до наших концертів долучаються гості селища, які виявляють бажання виступити і ми цьому завжди раді.

Свою творчість, майстерність, артистизм, креатив продемонстрували хор НД «Просвіта» (художній керівник Галина Мілько), який відкривав концерт Державним Гімном України; жіночий, чоловічий і дитячий ансамблі; два дитячі дуети, у складі Софії Сушицької і Софії Хайнацької та сестричок Вікторії і Лілії Яцівих. Запалили аудиторію чудові сольні номери, які виконали Ілона Пронь, Галина Федьків, Соломія Боброва, Наталія Жереб, Оксана Стемпіцька, Орест Гавак.

Традиційно, з вітальним словом виступив отець Степан, настоятель греко-католицького храму святих апостолів Петра і Павла. Потішили глядачів і наші юні читці своїми патріотичними віршами про Україну, а саме Марта Ступак, Ліна Голяк, Анастасія Миськів, Ірина Рахвал. Особливо підірвала глядацьку залу хореографічна постановка Надії Леськів, такий собі міні-флешмоб за участю дітей Східниці. Дуже сподобався нашій шановній публіці виступ столичної гості Вікторії Грушецької. Завершився концерт сценкою драматичного гуртка від НД «Просвіта» (керівник О. Стемпіцька) під пісню «Україно», яку заспівали дружньо й учасники й глядачі.

Загалом, ще одне свято, яке проводилось в рамках фестивалю «Східницьке літо», вдалось на славу, в залі панувала дружелюбна, піднесена, тепла, патріотична, атмосфера, яку створили як учасники так і вдячні глядачі.