Проект рішення виконкому

Про будівництво берегоукріплення р. Східничанка  по вул. Б.Хмельницького (р-н «Верховина») в смт. Східниця м. Борислава

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

м. Борислава Львівської області

Проект РІШЕННЯ

00.00.2016 р.                              Східниця                                                        № 00

Про будівництво берегоукріплення

р. Східничанка  по вул. Б.Хмельницького

(р-н «Верховина») в смт. Східниця м.Борислава

Відповідно до п.п.8 п.а ч.1, ч.2 ст.31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст.29, 31 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, ст.14 Закону України “Про основи містобудування”, ст.ст.10, 107-108 Водного кодексу України, та розглянувши заяву гр. Коблянського І.І. та інші подані ним документи, виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Дати дозвіл гр. Коблянському І.І., що зареєстрований за адресою: *****, на будівництво берегоукріплення р. Східничанка по вул. Б.Хмельницького (р-н «Верховина») в смт. Східниця м. Борислава навпроти власної земельної ділянки.

2. Доручити відділу архітектури  та  містобудування  Бориславської  міської  ради видати містобудівні умови та обмеження для об’єкта містобудування відповідно до п.1 рішення.

3. Зобовязати гр. Коблянського І.І..:

3.1. Виготовити проектну документацію на будівництво берегоукріплень р. Східничанка по вул. Б.Хмельницького (р-н «Верховина») в смт. Східниця м. Борислава та провести її експертизу у встановленому законодавством порядку.

3.2. У разі отримання позитивного висновку експертної організації укласти договір на будівництво берегоукріплення р. Східничанка по вул. Б.Хмельницького (р-н «Верховина»)  з організацією, яка має ліцензію на виконання даних робіт.

3.3. Після закінчення будівництва об’єкта містобудування здати його в експлуатацію у встановленому чинним законодавством порядку.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони навколишнього природного середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

Селищний голова                                                                                        І.Є. Піляк