Про будівництво доріг в смт. Східниця

                                    СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА
                                      м. Борислава Львівської області
                                           ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
                                                          РІШЕННЯ 

04 серпня 2016 р.                               Східниця                                                          № 51

Про будівництво доріг
в смт. Східниця

Відповідно до ст.31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 26, 29, 31 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, ст.14 Закону України “Про основи містобудування”, на виконання Програми  капітального будівництва об’єктів соціально –   культурного призначення та інженерної інфраструктури, розвитку житлово-комунального господарства і благоустрою та проведення робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг смт. Східниця на 2016 р.,  виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

  1. Провести:

– Капітальний ремонт вул. Тихої (пк. від 0+00 до 1+22) в смт. Східниця м. Борислава Львівської обл.

–  Капітальний ремонт вул. Промислової від буд. 32Б до буд № 58 в смт. Східниця м. Борислава, Львівської обл.

– Реконструкцію дороги на вул. Бориславській-Бічній від буд. № 9 до ТЦ «Макос»  в смт. Східниця м. Борислава, Львівської обл

– Реконструкцію дороги від УПЦ до вул. Промислової в смт. Східниця м. Борислава, Львівської обл.

  1. Доручити відділу архітектури та містобудування Бориславської міської ради підготувати та видати містобудівні умови та обмеження для об’єктів містобудування відповідно до п.1 рішення.
  1. Селищному голові:

3.1.  Забезпечити отримання містобудівних умов та обмежень і завдання на проектування об’єктів містобудування відповідно до п.1 рішення у відділі архітектури та містобудування Бориславської міської ради.

3.2. Укласти договір на виготовлення проектно-кошторисної документації на об’єкти містобудування та провести експертизу у встановленому законодавством порядку.

3.3. Після отримання висновку експертної організації подати проектно-кошторисну документацію на затвердження селищній раді.

  1. головному бухгалтеру Східницької селищної ради провести оплату за виконані роботи відповідно до п. 3.2. рішення за рахунок коштів селищного бюджету, передбачених на цю мету.
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів.

 

Селищний голова                                                                                                     І.Є. Піляк