Про внесення змін до Програми надання матеріальної допомоги малозабезпеченим сім’ям і громадянам смт.Східниця на 2016 р.

                                         СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
                                  м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
                                                            Р І Ш Е Н Н Я 

08.07.2016 року                                       Східниця                                              № 120

Про внесення змін до Програми надання
матеріальної допомоги малозабезпеченим
сім’ям і громадянам смт.Східниця на 2016 р.

Відповідно до п.22 ч.1 ст.26, ст.34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.76 Бюджетного кодексу України, беручи до уваги рішення виконавчого комітету селищної ради від 03.02.2016 р. № 1 “Про погодження проектів програм розвитку економіки культури і місцевого господарства смт. Східниця на 2016 рік”, висновок постійної депутатської комісії планування, бюджету і фінансів від 05.07.2016 р. та з метою соціальної підтримки малозабезпечених верств населення, та інших категорій населення, селищна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни до Програми надання матеріальної допомоги малозабезпеченим сім’ям і громадянам смт.Східниця на 2016 р. а саме, пункт ІІІ Фінансове забезпечення Програми читати в такій редакції:

           ІІІ. Фінансове забезпечення Програми

На фінансування заходів щодо соціальної підтримки малозабезпечених верств населення селища у  другому півріччі 2016 році передбачено 130000 гривень.

  1. Головному бухгалтеру апарату селищної ради Г.О. Журавчак забезпечити виплату матеріальної допомоги малозабезпеченим сім’ям і громадянам відповідно до встановленого рішеннями ради порядку та розмірів грошової допомоги.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони здоров’я і соціального захисту населення.

 

Селищний голова                                                                                                 І.Є.Піляк