Східниця варта найкращого

Gimn-Ukrainy-Spivoche-pole

Стошістдесятирічний ювілей від дня народження Івана Яковича Франка курортне селище Східниця відзначило гала-концертом кращих хорових колективів Львівщини та візитом байкерів клубу LION MC із цікавою програмою каскадер-шоу – Байкер паті на Прикарпатті.

Концерт мав значний успіх серед гостей та мешканців селища. Гала-концерт кращих хорових колективів Львівської області, безумовно, став культурною подією регіону. Відомий культурний діяч, мистецтвознавець – Роман Береза не приховує, що Східниця його завжди манила, а з моменту відкриття у Східниці амфітеатру Львівський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи дуже хотіли використати його сцену для проведення обласних культурних заходів. І тепер їм випала нагода випробувати акустику Східницького «Співочого поля» для виступу хорів Львівщини.

У рамках відзначення 160-річного ювілею Франка – до Східниці приїхали кращі хорові колективи Львівської області, які пройшли серйозний конкурсний відбір. Авторитетне журі, яке очолював Заслужений артист і професор Львівської національної музичної академії – Богдан Дерев’яник – відбирали найкращі мистецькі колективи із кращих у номінаціях. Конкурси-огляди проходили у трьох містах – Жовква, Перемишляни та Самбір. В них брали участь більше 40 колективів, кращі із яких виступили на сцені Східницького амфітеатру. У серцях тих артистів, які вітали Східницю залишилися приємні враження від літньої сцени, яка не має рівних у західному регіоні України.

Ще однією приємною новиною для східничан та гостей Східниці став ювілейний з’їзд байкерів клубу «LION MC», понад 100 мотолюбителів проїхали колоною по Східниці на своїх унікальних, цікавих і мега крутих мотоциклах. На «співочому полі» мотокаскадери із об’єднання «Байкер паті на Прикарпатті» показали чудовий виступ на спортивних мотоциклах, машинках для картингу та велосипедах. Це захоплююче видовище дуже вразило публіку. Мабуть ніхто не залишився байдужим до цього фантастичного виступу.

Всі учасники висловлюють щиру вдячність селищному голові Івану Піляку, за нагоду побувати у Східниці і виступити на її сцені «Співочого поля». Всі гості приємно вражені тими позитивними змінами, які відбулись в курортному селищі за останні роки і перетворили його в казкову перлину українських Карпат.

Східниця справді відчутно змінилась і вона варта, щоб сюди приїжджали кращі із кращих, і не лише зі своїми виступами, а просто відпочити душею у райському куточку нашої землі.