Цьогоріч Східниця вже вдруге святкувала День Народження вільної України в своєму новозбудованому амфітеатрі

Східниця вдруге святкувала День Народження вільної України в своєму чудовому розважальному комплексі – амфітеатрі “Співоче поле”.

den-nezaleznosti-Східничанам не звикати зустрічати в своєму містечку талановитих і знаменитих на всю країну людей, та попри це влада Східниці не перестає дивувати громаду все новими і ще цікавішими артистами.

25-ту Річницю Незалежності України східничани та гості міста зустрічали разом з відомою українською зіркою – Андріаною.

Велика вдячність Андріані за святковий настрій і чудовий музичний подарунок для Східниці. Також своє вітання з надзвичайно важливим для кожного українця днем, висловили: народний ансамбль танцю «Верховинка» з міста Дрогобич, колектив Східницького народного дому «Просвіта», незрівнянно талановитий Ростислав Кушина, зі своїм унікальним голосом. Проводила концертну програму чарівна ведуча – Надія Томин.

Кожен, хто мав нагоду побувати на Східницькому співочому полі в цей святковий вечір – отримав велику порцію позитивних емоцій та вражень. Це дивовижне дійство відбулося завдяки підтримці спонсорів Східниці, Східницькій селищній раді та зокрема селищному голові Східниці – Івану Піляку. «Східницьке літо 2016» завершується, але за це літо ми побачили на своїй сцені дуже багато цікавих людей з прекрасними концертними програмами, почули голоси знаменитостей, які лунають на всю країну.

Всі, хто хоча б раз приїхав до Східниці був приємно вражений і без сумніву буде повертатись до нас знову і знову.
А ми гарантуємо що наступне літо буде ще цікавішим, насиченішим і вражаючим.