Проект рішення ради

Про погодження меж між смт.Східниця та с.Новий Кропивник

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Проект Р І Ш Е Н Н Я

00.10.2016 року                                          Східниця                                                   №

Про погодження меж між
смт.Східниця та с.Новий Кропивник

Розглянувши клопотання Новокропивницької  сільської ради, керуючись ст. 12, 173, 174 Земельного кодексу України, Законами України «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законів України щодо проведення робіт із землеустрою, пов’язаних із встановленням і зміною меж сіл, селищ, міст, районів», «Про землеустрій», ст. 26, 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», взявши до уваги висновок постійної депутатської комісії охорони  навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 28.09.2016р. селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Погодити межу між смт.Східниця та с.Новий Кропивник, згідно представленого проекту землеустрою щодо встановлення межі села Новий Кропивник, Новокропивницької сільської ради, Дрогобицького району, Львівської області виготовленого ДП «Львівський інститут землеустрою», в частині межування ліній: від Гдо Д, від Д до Е, від Е до Ж.
  2. ДП «Львівському інституту землеустрою» провести винос даної межі в натуру, в системі координат СК 63 закріпивши поворотні точки межовими знаками згідно з додатком 1.
  3. Відділу Держгеокадастру у Дрогобицькому районі Львівської області провести зміни  в земельно-облікові документи.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на селищного голову та постійну депутатську комісію охорони навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

Селищний голова                                                                                Піляк І.Є.