Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки КП «Господарник» для утримання зелених насаджень та створення ландшафтно-рекреаційного паркового комплексу «Громадський»

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
м. Б
ОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І
Ш Е Н Н Я

16.09.2016 року                                    Східниця                                                      № 141

 

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки КП «Господарник»
для утримання зелених насаджень та створення
ландшафтно-рекреаційного
паркового комплексу «Громадський»

Розглянувши клопотання КП «Господарник» про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки КП «Господарник» по утриманню зелених насаджень на вул. І.Франка в смт.Східниця м.Борислава Львівської області, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Східницька селищна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки КП «Господарник» для утримання зелених насаджень на вул. Івана Франка смт.Східниця м.Борислава Львівської області площею 3,0000 га в постійне користування для створення ландшафтно-рекреаційного паркового комплексу «Громадський».
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони  навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

Селищний голова                                                                                                І.Є. Піляк