Про демонтаж шлагбаумів та інших загороджень

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА
м. Борислава Львівської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

17 листопада 2016 р.                                     Східниця                                         № 73

Про демонтаж шлагбаумів та інших

загороджень

Керуючись пп. 7 п. «а» ст. 30, пп.1 п. «б» ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Законом України «Про благоустрій населених пунктів»,  Положенням про порядок звільнення земельних ділянок, що зайняті без правових підстав та належать до комунальної власності територіальної громади смт. Східниця, затвердженого рішенням Східницької селищної ради № 164 від 16.09.2016 року, беручи до уваги акт обстеження земельної ділянки комісії Східницької селищної ради від 11.11.2016 року, заяву гр. Голяка Ю.Я.,   виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

 

1.Затвердити перелік об’єктів, які підлягають демонтажу у зв’язку з самовільним встановленням суб’єктами шлагбаумів та інших загороджень у смт. Східниця та невиконанням вимог про усунення порушень:

1.1. шлагбаум на землі загального користування територіальної громади смт. Східниця  на вул. Б. Хмельницького (суб’єкт господарювання – вілла «Кременник»(представнику).

1.2. Суб’єкту господарювання (вілла «Кременник»(представнику)) демонтувати об’єкт в 5-ти денний термін з моменту опублікування даного рішення.

  1. загородження на проїзді загального користування територіальної громади смт. Східниця на вул. Зарічній (суб’єкт господарювання – Гулич Т.М., що проживає за адресою: ********, вул. *********).

2.1. Суб’єкту господарювання (Гулич Т.М.) демонтувати об’єкт в 5-ти денний термін з моменту опублікування даного рішення.

  1. У випадку невиконання суб’єктами господарювання пункту 1.2., 2.1. даного рішення:

3.1. КП «Господарник» забезпечити його виконання, провівши демонтаж шлангбаумів та загороджень на землях загального користування територіальної громади смт. Східниця.

3.2. У випадку наявності акту про неможливість здійснення звільнення самовільно зайнятих земельних ділянок, складеного комісією з демонтажу незаконно встановлених об’єктів на захоплених (зайнятих) земельних ділянках на території смт. Східниця, заступнику селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Східницької селищної ради за зверненням КП «Господарник» підготувати та подати відповідні позовні заяви до суду.

  1. Секретарю селищної ради опублікувати дане рішення в газеті «Нафтовик Борислава».
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію мандатну, з питань депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку.

Селищний голова                                                                                          І.Є. Піляк