Колектив Східницької екстреної медичної допомоги переїхав у повністю реконструйовану будівлю

vidkrytia-punktu-ekstrenoi-medyzyny-v-skhidnytsi

Минулої п’ятниці колектив Східницької екстреної медичної допомоги переїхав у повністю реконструйовану будівлю Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Оновлення приміщення пункту проводилося за рахунок коштів бюджету Східницької селищної ради. Кошторисна вартість робіт складає більше 1,2 млн гривень.

Директор Служби екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Львівській області Юрій Пацюрко не приховує, що приїхав спеціально зі Львова до Східниці, щоб розділити радість з переселеними у новий сучасний пункт медицини катастроф східницькими медиками. Від імені усіх медиків Львівщини він висловив щиру вдячність селищному голові І.Є.Піляку за розуміння проблем колективу та вирішення матеріально-побутових умов їх праці.

Разом із словами вдячності Ю. Пацюрко вручив медикам Східницького пункту комплект нової медичної форми, яка на його думку буде свідчити, що у Східниці працюють справжні професіонали, яким спокійно можна довірити своє життя та здоров’я.

Після освячення оновленої будівлі, яке провели священники східницьких парафій о. Степан (УГКЦ) та о. Олексій (УАПЦ) – Юрій Пацюрко зізнався, що мав честь бути присутнім у відкритті п’яти оновлених пунктів екстреної допомоги на Львівщині, проте такого приміщення, як тепер має Східниця ще не зустрічав. «Тут все  зроблено до ладу: і зовнішній вигляд, і внутрішнє обладнання»,- додав він.

Тепер східницькі медики мають найкращі умови праці на Львівщині і зобов’язані працювати, як ніхто в області.

У оновленому пункті медицини катастроф будуть розміщені: кабінет лікаря, маніпуляційна, кімната відпочинку для водіїв та бригади медиків, а також душова і туалети.

Окрім пункту, облаштованого всім необхідним для якісного надання послуг, в першу чергу було збудовано та запущено в експлуатацію твердопаливну котельню з акумулятивною ємністю, яка здатна забезпечити теплом не лише пункт Східницької екстреної медицини катастроф, але і сусідню лікарню відновного лікування.

Реконструкція будівлі частково проводилась з огляду на те, що у недалекому майбутньому селище має всі шанси стати адміністративним центром об’єднаної територіальної громади. Тому депутатський корпус Східницької селищної ради дбає про те, щоб Східниця мала можливість надавати пацієнтам всієї ОТГ високоспеціалізовану якісну дошпитальну допомогу.

Селищний пункт ЕПДМК Східниці уже має новий повністю укомплектований реанімобіль, а тепер у розпорядженні східницький медиків з’явився сучасний обладнаний пункт ЕМД. Роботи на об’єкті тривають і вже на наступний рік в пункті екстреної медицини заплановано ввести в експлуатацію ще 8 кабінетів. А з 1 січня 2017 року у штаті пункту з’явиться лікар, який буде надавати мешканцям та гостям селища повний комплекс якісної медичної допомоги.