На Різдвяні свята в Східниці вдруге відбувся парад вертепів

9 січня на центральній площі Східниці
урочисто лунала різдвяна коляда та вінчування

Parad-Vertepiw

Різдво Христове – особливе свято, оскільки український народ з давніх-давен оспівав його в колядках.

ube-Parad-Vertepiw-INFO

На Різдвяні свята, а саме 9-го січня, в Східниці вдруге відбувся парад вертепів. Прекрасне свято, особлива атмосфера, театралізовані дійства, майстерно одягнуті актори. Захід вдався, колядка лунала, радість у серцях оселялася. Учасники свята, східничани та гості селища зустрілись біля центральної ялинки та різдвяної шопки, звідки парадною, вертепною ходою пройшлись до НД «Просвіта», де колективи представляли свої різдвяні виступи-дійства. Коляда зібрала вертепи з Нового Кропивника, Довгого, Борислава (мікрорайон Мразниця), два дитячих вертепів та один дорослий зі Східниці.

Кожен колектив продемонстував свою різдвяну містерію, передав свій дух Різдва. Здавалось би, сценарії майже однакові, та кожен по-різному передає зміст, настрій, емоції завдяки своїй акторській майстерності. Велика вдячність всім хто долучився до 2-го параду вертепів у Східниці, за двінку колядку, щирі вінчування та побажання. Ви подарували справжній дух Різдва, яскраві емоції, створили атмосферу свята, радості і добра. І всі разом ми продовжуємо відроджувати, передавати з покоління в покоління наші українські традиції.

Христос Рождається!