Про будівництво моста через гірський потік по вул. І. Франка в смт. Східниця Львівської області (права притока р. Східничанка)

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

м. Борислава Львівської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

14 лютого  2017 р.                                   Східниця                                                      № 7

 

Про будівництво моста через гірський

потік по вул. І. Франка в смт. Східниця

Львівської області (права притока р. Східничанка)

 

Відповідно до ст.31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст.26. 29, 31 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, ст.14 Закону України “Про основи містобудування”,  виконавчий комітет селищної ради

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Провести:

– «Будівництво моста через гірський потік по вул. І. Франка в смт. Східниця Львівської області( права притока р. Східничанка)».

 

  1. Доручити відділу архітектури  та  містобудування  Бориславської  міської  ради (Т.Б. Баумкетнер) підготувати та видати містобудівні умови та обмеження для об’єкта будівництва відповідно до п.1 рішення.

 

  1. Селищному голові:

3.1.  Забезпечити отримання містобудівних умов та обмежень і завдання на проектування об’єктів містобудування відповідно до п.1 рішення у відділі архітектури та містобудування Бориславської міської ради.

3.2. Укласти договір на виготовлення проектно-кошторисної документації на об’єкт містобудування та провести експертизу у встановленому законодавством порядку.

3.3. Після отримання висновку експертної організації подати проектно-кошторисну документацію на затвердження селищній раді.

 

  1. Головному бухгалтеру Східницької селищної ради провести оплату за виконані роботи відповідно до п. 3.2. рішення за рахунок коштів селищного бюджету, передбачених на цю мету.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на селищного голову І.Є. Піляка.

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                                     І.Є. Піляк