Відбулось засідання виконавчого комітету Східницької селищної ради

SELYSHCHNA-RADA-SKHIDNYTSIAУ  вівторок, 14 лютого 2017 року, відбулось засідання виконавчого комітету Східницької селищної ради.

На порядку денному було розглянуто, подано на погодження та прийняття низку важливих рішень, які є нагальними та актуальними на сьогоднішній день, для розвитку і життєдіяльності селища.

Зокрема:

• «Про погодження проектів програм розвитку економіки, культури і місцевого господарства смт Східниця на 2017 рік»;
  • «Про схвалення проекту рішення селищної ради «Про внесення змін в рішення селищної ради від 21 грудня 2016 року № 205 «Про селищний бюджет смт Східниця на 2017 рік»;
  • «Про надання дозволу на знесення непридатного для проживання житлового будинку»;
  • «Про будівництво моста через гірський потік по вул. І. Франка в смт Східниця»;
  • «Про передачу на обслуговування КП «Господарник» елементи благоустрою (мощення бруківкою) на вул. Бориславській та вул. Шевченка в смт Східниця».
В жвавому обговоренні проектів рішень взяли участь присутні члени виконавчого комітету: Піляк І. Є., Майстрик Р. Я., Журавчак Ю. Д., Шепітчак М. Я., Лернатович Т. О., Коцко Р. М., Шийко П. І. Всі присутні вносили свої зауваження, пропозиції та корективи, які безпосередньо стосувались реалізації даних проектів.
Також, був заслуханий звіт директора КП «Господарник» Заяць І. І., «Про роботу КП «Господарник» за 2016 рік».  Як результат, роботу визнано «задовільною», вказано на ряд проблемних питань, на які слід акцентувати увагу, які потребують негайного вирішення та відповідних дій.

Першочергово це:

• питання квартплати в смт Східниця;
  • вирішення проблеми з утилізацією твердих побутових відходів;
  • приведення до належного рівня тарифів за постачання тепла і електроегнергії.
Вчорашнє засідання виконавчого комітету це – чергова дискусія, в якій активно взяли участь всі присутні.