Про затвердження Програми надання матеріальної допомоги малозабезпеченим сім’ям і громадянам смт.Східниця на 2017 р.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

16.02.2017 року                                       Східниця                                                     № 231

 

Про затвердження Програми надання

матеріальної допомоги малозабезпеченим

сім’ям і громадянам смт.Східниця на 2017 р.

 

Відповідно до п.22 ч.1 ст.26, ст.34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.76 Бюджетного кодексу України, беручи до уваги рішення виконавчого комітету селищної ради від 14.02.2017 р. № 4 “Про погодження проектів програм розвитку економіки культури і місцевого господарства смт. Східниця на 2017 рік”, висновок постійної депутатської комісії планування, бюджету і фінансів від 26.01.2017 р. і висновок постійної депутатської комісії охорони здоров’я і соціального захисту населення від 03.02.2017 р. та з метою соціальної підтримки малозабезпечених верств населення, обдарованої молоді та юнацтва та інших категорій населення, селищна рада

 

вирішила:

 

  1. Затвердити Програму надання матеріальної допомоги малозабезпеченим сім’ям і громадянам смт. Східниця на 2017 р. згідно з додатком.

 

  1. Головному бухгалтеру апарату селищної ради Г.О. Журавчак забезпечити виплату матеріальної допомоги малозабезпеченим сім’ям і громадянам відповідно до встановленого рішеннями ради порядку та розмірів грошової допомоги.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони здоров’я і соціального захисту населення.

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                                       І.Є.Піляк

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток  до рішення селищної ради
від 16.02.2017 р. № 231

 

Програма надання матеріальної допомоги
малозабезпеченим сім’ям і громадянам смт.Східниця на 2017 р.

 

І. Загальні положення

Дана Програма спрямована на соціальну підтримку багатодітних родин, одиноких матерів, зайнятих доглядом за дитиною, родин а також учасників бойових дій на сході нашої держави, осіб, які отримують соціальні пенсії, осіб з обмеженими фізичними можливостями осіб, зареєстрованих в пошуку роботи, (далі – малозабезпечені верстви населення) відповідно до Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Бюджетного кодексу України та чинного законодавства про соціальний захист населення.

ІІ. Мета та основні завдання

Метою і основним завданням Програми є посилення соціального захисту та соціальної підтримки малозабезпечених верств населення, які внаслідок подорожчання продуктів і товарів першої необхідності потребують допомоги з боку органів місцевого самоврядування.

Надання грошової, а в разі необхідності натуральної допомоги, дозволить  зменшити соціальну напругу, яка виникла з вищеназваних причин,  позитивно вплине на соціальний стан найуразливіших верств населення.

Одним із важливих завдань цієї Програми є також надання грошової допомоги сім’ям і громадянам, що беруть участь в бойових діях у зоні проведення анти терористичної операції на сході України в яких склались складні життєві обставини, в т. ч. в зв’язку із захворюванням когось із членів сім’ї, та надання допомоги на поховання громадян, які ніде не працювали і не були зареєстровані в центрі зайнятості.

В окремих випадках допомога може надаватись обдарованим дітям і молоді для участі у конкурсах, фестивалях, змаганнях тощо.

Справою честі територіальної громади смт. Східниця є встановлення додаткових соціальних гарантій учасникам бойових дій на сході нашої держави, національно-визвольних змагань та громадянам, реабілітованим як жертвам політичних репресій у вигляді одноразових або щомісячних грошових виплат.

ІІІ. Фінансове забезпечення Програми

На фінансування заходів щодо соціальної підтримки малозабезпечених верств населення селища у 2017 році передбачено 40000 гривень.

Обсяг фінансових ресурсів на 2017 р. може бути переглянутий, виходячи з необхідності посилення соціального захисту названих вище верств населення.

ІV. Контроль за виконанням Програми

Постійна депутатська комісія планування, бюджету і фінансів організує контроль за станом впровадження  і реалізації заходів цієї програми та щороку до 15 січня наступного року надає узагальнену інформацію селищній раді про стан її виконання.

  1. V. Очікувані результати

Реалізація Програми дозволить надати матеріальну підтримку малозабезпеченим верствам населення.

 

 

Секретар селищної ради                                                                               Ю.Д. Журавчак