Про надання дозволу на розроблення технічної документації по встановленню меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

16.02.2017 року                                    Східниця                                                 № 237

 

Про надання дозволу на розроблення

технічної документації по встановленню

меж земельної ділянки для будівництва

та обслуговування житлового будинку.

 

Керуючись ст.ст. 12,118,121,123 Земельного кодексу України, беручи до уваги рішення депутатської комісії, матеріали погодження земельних ділянок та  розглянувши заяви гр. Сохнича С.А., Стемпіцької Л.М. про надання дозволу  на розроблення проекту відведення земельної ділянки, беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії з регулювання земельних відносин від 18.01.2017 р., 15.02.2017 р. селищна  рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1.   Дати  дозвіл на  розроблення технічної документації по встановленню меж земельної  ділянки – площею 0,03 га на вул. 16 Липня, 11, в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області, гр. Сохничу Сергію Анатолійовичу, що зареєстрований на вул. Вишенського, 13, кв. 5а, в м. Львів, для будівництва та обслуговування житлового будинку з метою передачі її у приватну власність.
  2. Дати  дозвіл на  розроблення технічної документації по встановленню меж земельної  ділянки – площею 0,0610 га на вул. Зарічній, 139, в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області, гр. Стемпіцькій Лідії Мойсеївні, що зареєстрований в на вул. Зарічній, 139, смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області для будівництва та обслуговування житлового будинку з метою передачі її у приватну власність.
  3. Держгеокадастру у Дрогобицькому районі, Львівської області забезпечити проведення проектно-пошукових робіт.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на  постійну депутатську комісію охорони  навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                          Піляк І.Є.