Про надання в оренду земельної ділянки для обслуговування житлового будинку

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

16.02.2017 року                                    Східниця                                                 № 252

 

Про надання в оренду земельної ділянки

для обслуговування житлового будинку

 

Відповідно до п.34 ч.1 ст.26  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст.12, 124, п.а 141, 151 Земельного кодексу України, розглянувши заяву  гр. Шкумбатюк І.І. та спільну заяву Айзенбарт Б.М. та Дубленича Я.М. про надання в оренду земельної ділянки для обслуговування житлового будинку беручи до уваги рішення постійної депутатської комісії з питань охорони навколишнього природного середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 04.01.2017 р., 08.02.2017 р. селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо передачі в оренду земельної ділянки площею 0,042 га на вул. Зарічній, 223 в смт. Східниці м. Борислава для обслуговування частини житлового будинку гр. Шкумбатюк Ірині Іванівні що зареєстрована на вул. Золота Баня, 13, кв. 9, в смт. Східниці м. Борислава Львівської області яка належить їй згідно права власності на нерухоме майно, терміном на п’ять  років.
  2. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо передачі в оренду земельної ділянки площею 0,06 га на вул. Зарічній, 261 в смт. Східниці м. Борислава для обслуговування житлового будинку гр.гр. Айзенбарт Богданні Матвіївні та Дубленичу Ярославу Матвійовичу що зареєстровані на вул. Зарічній, 261, в смт. Східниці м. Борислава Львівської області який належить їм згідно свідоцтва про право власності на спадщину за заповітом, терміном на п’ять  років.
  3. Гр.гр. Шкумбатюк І.І., Айзенбарт Б.М. та Дубленич Я.М. виготовити технічну документацію із землеустрою щодо передачі в оренду земельної ділянки та після погодження її селищною радою укласти договір оренди землі.
  4. Дергеокадастру у Дрогобицькому районі, Львівської області забезпечити проведення проектно-пошукових робіт.
  5. У випадку невиконання пункту 3, цього рішення вважати його таким, що втратило чинність.
  6. 6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

 

 

Селищний голова                                                                                                   І.Є. Піляк