«НОВА ГЕНЕРАЦІЯ» – День самоврядування в Східниці

Східницька селищна рада разом з Східницькою ЗОШ I – III ст. №2 ініціює проведення Дня самоврядування під назвою «НОВА ГЕНЕРАЦІЯ»

На кілька годин учні школи стануть дублерами органів виконавчої влади у селищі. Східниця «отримає» нового очільника, директора КП «Господарник», директора НД «Просвіта», завідуючу селищної бібліотеки тощо.

Захід проводиться з метою пропагування серед учнівської молоді основних засад місцевого самоврядування, формування активної життєвої позиції старшокласників та реалізації їх лідерського потенціалу, виховання інтелектуально і духовно розвиненого підростаючого покоління — майбутнього нації.

Наш час потребує лідерів нової формації, людей компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно, генерувати нові ідеї та приймати нестандартні рішення. Ось чому головне завдання місцевої влади – знайти і підтримати учнівську молодь, чия життєва позиція спрямована на активну участь у суспільному житті.

Участь молодого покоління в самоврядуванні — важливий шлях і умова залучення учнівської молоді до радикальних перетворень, що відбуваються у нашому суспільстві.