Великодні свята у Східниці, програма заходів

Easter background

Цього року мешканцям та гостям Східниці пропонують цікаві заходи !

Великдень святкують у всьому світі. Назвати цей день рядовим святом було б неправильно, адже воно вважається культовою подією світової історії і головним днем ​​у році для всіх православних християн. Кожен, хто шанує це свято, отримує надію на порятунок, адже Христос Воскрес. Світле Воскресіння прийнято наповнювати добрими справами, чимало обрядів і традицій в Україні пов’язане з ним.

У багатьох куточках нашої країни великодні традиції та обряди дотримуються практично в незмінному вигляді, такими, якими вони дійшли до нас з найдавніших часів. Особливо колоритно відбуваються святкування у Карпатах, цей край особливо багатий традиціями.

Запрошуємо Вас зустріти найбільше християнське свято у Східниці та побачити давні пасхальні традиції!