Про поновлення договору оренди земельної ділянки.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

28.03.2017 року                                    Східниця                                                 № 274

 

Про поновлення договору

оренди земельної ділянки.

 

              Відповідно до п.34 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 124 Земельного кодексу України, ст. 33 Закону України «Про оренду землі» беручи до уваги рішення постійної депутатської комісії з питань охорони навколишнього природного середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 22.03.2017 р., розглянувши клопотання ТзОВ «Санмарко» про надання дозволу на продовження договору оренди земельної ділянки, селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Поновити договір оренди земельної ділянки від 23.04.2012 р., кадастровий номер 4610345400:01:008:0185 площею – 0,200 га, на вул. Незалежності, 35, несільськогосподарського призначення для будівництва та обслуговування споруд обслуговуючої інфраструктури, готелю курортного типу ЗАТ «Санта Марія» в смт. Східниця Львівської області, терміном на 25 років ТзОВ «Санмарко», що зареєстроване в смт. Східниця Львівської області на вул. Незалежності, 35;
  2. 2. Зобов’язати ТзОВ «Санмарко» укласти додаткову угоду про поновлення договору оренди земельної ділянки впродовж двох місяців.
  3. Суб’єкту державної реєстрації прав на зареєструвати договір оренди на земельну ділянку.                     .
  4.    Бориславському відділенні Дрогобицької ОДПІ провести нарахування податкових платежів з часу державної реєстрації договору оренди землі та  здійснювати контроль за надходженням коштів.
  5. У випадку невиконання пунктів 1-2 цього рішення вважати його таким, що втратило чинність.
  6. 6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони  навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                        Піляк  І.Є