Про утворення конкурсної комісії з розміщення тимчасово вільних коштів селищного бюджету на депозитних рахунках у банках та проведення конкурсу.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

28.03.2017 року                                    Східниця                                               № 283

 

Про утворення конкурсної комісії

з розміщення тимчасово вільних коштів

селищного бюджету на депозитних

рахунках у банках та проведення конкурсу.

 

Відповідно до ст.65, ч.2 ст.70 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.115 Бюджетного кодексу України, п.п.7,8 Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках,  затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 січня 2011 р. №6 (із змінами), беручи до уваги п.11 рішення селищної ради від 21 грудня 2016 р. №205 “Про  селищний  бюджет на 2017рік” та службову записку заступника селищного голови Р. Майстрика, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Утворити конкурсну комісії (далі – конкурсна комісія) з розміщення тимчасово вільних коштів селищного бюджету на депозитних рахунках у банках у такому складі:

– Ю.Журавчак – секретар селищної ради, голова комісії;

-Ю.Петрів – начальник фінансового управління Бориславської міської ради, заступник голови комісії;

– Г.Журавчак – головний бухгалтер, секретар комісії.

Члени комісії:

– А.Русецька – начальник управління Державного казначейства у м.Бориславі Головного управління Державного казначейства України у Львівській області;

– Р.Майстрик – заступник селищного голови.

  1. Конкурсній комісії (Ю.Журавчак):

2.1. У п’ятиденний термін після отримання пропозицій банків щодо умов розміщення вільних коштів селищного бюджету  на депозитних рахунках  провести конкурс з визначення банку – переможця.

2.2. Оформити рішення конкурсної комісії протоколом та передати селищному голові для укладення договору банківського вкладу (депозиту) з переможцем конкурсу.

  1. Головному бухгалтеру апарату селищної ради та її виконкому Г.Журавчак після укладення договору банківського вкладу (депозиту) з переможцем конкурсу провести операції з розміщення тимчасово вільних коштів селищного бюджету на депозитному рахунку у встановленому чинним законодавством порядку.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на селищного голову І.Піляка.

 

Селищний голова                                                                                      Піляк І.Є.