Про затвердження проекту відведення, та передачу у  приватну власність, земельної ділянки для обслуговування греко-католицької церкви Св. Ап. Петра ї Павла в смт. Східниця.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

16.05.2017 року                                    Східниця                                                  № 298

Про затвердження проекту відведення,

та  передачу у  приватну власність,

земельної ділянки для обслуговування

греко-католицької церкви

Св. Ап. Петра ї Павла в смт. Східниця,.

 

Керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Про внесення зміни до статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. ст.12, 38, 40, 81, 116, 118, 121, 184 Земельного кодексу України, беручи до уваги проект землеустрою  щодо  відведення земельної  ділянки і висновок постійної депутатської комісії з регулювання земельних відносин від 26.04.2017 р., та розглянувши клопотання релігійної громади Української греко-католицької церкви Св. Ап. Петра ї Павла селищна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити проект відведення земельної ділянки площею – 3800 кв. м. на вул. Зарічній, 99/1, в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської обл. кадастровий номер 4610345400:01:008:0337 та надати її у приватну власність для обслуговування греко-католицької церкви Св. Ап. Петра ї Павла в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області, релігійній громаді Української греко-католицької церкви смт. Східниця що зареєстрована в смт. Східниця м. Борислава, Львівської обл. на вул. Зарічній, в особі: Штокало Василя Богдановича.
  2. Суб’єкту державної реєстрації прав зареєструвати право власності на земельну ділянку.
  3. Бориславському відділенні Дрогобицької ОДПІ провести нарахування податкових платежів.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

 

 

 

Селищний голова                                                                                                  Піляк І.Є.